top of page
banner3.0.png

Postavu lze zaregistrovat vyplněním uvedeného formuláře, ještě předtím si však nezapomeň pečlivě pročíst sekci "O hře", ať se vyvaruješ chybám a přepisování profilu. Zpracování registrace proběhne nejpozději do 7 dnů.

Registrace postav

Nový projekt (6) (4)_edited_edited_edited.jpg
paper-cherry-blossom-watercolor-painting

Užitečné rady a tipy

  • Jak vyplnit formulář? Není na tom vůbec nic složitého, stačí postupovat dle uvedených pokynů a pečlivě číst vysvětlivky. K ruce máš kdykoliv hlavní adminku, která ti ráda vysvětlí veškeré nejasnosti a klidně s tebou celý formulář průběžně projde, tak se neváhej ozvat!

  • Stávající hráči mají na začátku ročníku povinnost přečíst si nové reálie, aktualizovaná pravidla a průběžně kontrolovat nepovolená FC/rezervace.

  • Účastnici Selekce je možné zaregistrovat pouze v termínu uvedeném na hlavní stránce, později již postavy nebudou schváleny.

  • Zájemci o zahraniční hosty musí v discordovém kanálu uvést zemi i titul postavy, o kterou usilují a následně vyčkat na svolení admina. V případě zájmu o člena královské rodiny/prezidenta musíte mít také souhlas hráče, kterému daná země patří. Registrace bez těchto schválení nebudou uznány.

  • Vyvarujte se registracím králů/královen, neboť ve valné většině případů nebudou schváleny. Výjimky může udělit hlavní adminka na základě domluvy, ovšem stále si vyhrazuje právo tuto registraci zamítnout.

  • V případě zájmu o postavu s vysokou a důležitou hodností jako rádci, generálové apod. kontaktujte hlavní adminku. Stejně jako v předchozím případě si vyhrazuje právo tuto registraci zamítnout.

  • Před registrací člena New Order či Kingsman si pozorně přečtěte jejich reálie, které naleznete v sekci charakterů. Počet zaměstnanců, kteří jsou zároveň členové NO bude omezen! Pokud máte zájem o účastnici, která je členem NO, kontaktuje hlavní adminku. 

66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_
paper-cherry-blossom-watercolor-painting
paper-cherry-blossom-watercolor-painting
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_

Sekce "O hře"

Zas a znovu, této sekci stránek se před registrací ve vlastím zájmu nevyhneš! Neznalost neomlouvá, chceš snad zbytečně ztrácet čas opravou chyb v registraci?

Rezervace

Rezervace probíhají v příslušných kanálech na našem discordu a jedná se o další místo, kam se vyplatí nahlédnout a to před psaním postavy, budeš mít jistotu, že ti nikdo nic nevyfoukne!

Komunikace

Nevíš si rady? Dále neotálej a napiš hlavní admince, komunikace je základ všeho, na to nezapomínej! Raději se desetkrát zeptat, ale udělat vše správně nežli jednat na vlastní pěst.

Upozornění

Registrační formuláře

bottom of page