top of page

přihlášky do selekce jsou otevřené do xx.xx.2022

Final (2).png

Registrace do Selekce jsou uzavřené, ostatní postavy otevřené!

pngwing.com.png
pngwing.com.png

Vítejte v Illéa!

Jmenuji se Amber Mayer a jsem hlavní funkcionářka. Královská rodina mě pověřila úkolem seznámit tě se všemi podstatnými informacemi, které budeš potřebovat a vštípit ti pár základů etikety, protože na nevychovance v paláci nejsou zvědaví. A já upřímně také ne. Můžeme začít? Novinky o tom, že princ vyhlásil Selekci, se ti nepochybně dávno donesly. Nejspíše jsi ten příběh někde slyšel, protože vůbec poprvé se objevil na stránkách knih, které napsala jistá Kiera Cass. Spoustu věcí nyní však funguje úplně jinak a Illéa se změnila. Neměj strach, podrobnosti se dozvíš později, ale vypíchnu jeden důležitý detail – nastala éra pokročilých moderních technologií a vzniku demokratických států! Pozorně tedy poslouchej, protože společně musíme vyřešit několik formalit, bez kterých se ti dveře paláce zaručeně neotevřou.

41f135171349eade16a13fc88c3a8649.png

V první řadě ti vřele doporučím připojení k discordovému serveru aneb středobodu všeho dění. Právě tam probíhá hlavní komunikace mezi hráči, oznamování novinek, plánování poprav… Jednoduše ti spoustu důležitých věcí unikne. Nalezneš tam také mou spolehlivou kolegyni, která mi pomáhá udržovat pořádek a ráda s tebou vyřeší jakékoliv případné problémy či nejasnosti. V nadpisu se skrývá pozvánka, stačí na něho kliknout a budeš přesměrován přímo na server.

41f135171349eade16a13fc88c3a8649.png

Doufám, že jsi nezapomněl pozdravit, úplné základy slušného chování ti snad připomínat nemusím. Kliknutím na tlačítko „O hře“ směle pokračujme dále. A nakonec tě chci varovat. Nemáš před sebou právě jednoduchý úkol, nýbrž pěkně trnitou cestičku. Palác a uchvácení srdce prince znějí pohádkově, ale pamatuj, že realita většinou stojí naprosto někde jinde. Vrchní funkcionářka o tom něco málo ví, věř mi.

41f135171349eade16a13fc88c3a8649.png
bottom of page