top of page
Final (3).png

Vítejte v Illéa!

Jmenuji se Imogen a jsem hlavní funkcionářka. Královská rodina mě pověřila úkolem seznámit tě se všemi podstatnými informacemi, které budeš potřebovat a vštípit ti pár základů etikety, protože na nevychovance v paláci nejsou zvědaví. Můžeme začít? 

Novinky o tom, že princ vyhlásil Selekci, se ti nepochybně dávno donesly. Nejspíše jsi ten příběh někde slyšel, protože vůbec poprvé se objevil na stránkách knih, které napsala jistá Kiera Cass. Spoustu věcí nyní však funguje úplně jinak a Illéa se změnila. Neměj strach, podrobnosti se dozvíš později, ale vypíchnu jeden důležitý detail – nastala éra pokročilých moderních technologií a vzniku demokratických států!

V první řadě ti vřele doporučím připojení k discordovému serveru. Právě tam probíhá komunikace mezi hráči, oznamování novinek, plánování poprav a spoustu dalšího. Jednoduše ti mnoho důležitých věcí unikne. Hned poté můžeš pokračovat nastudováním celé herní sekce. 


A nakonec tě chci varovat. Nemáš před sebou právě jednoduchý úkol. Palác a uchvácení srdce prince znějí pohádkově, ovšem realita je většinou mnohem složitější. Vrchní funkcionářka o tom něco málo ví, věř mi.

Stav RPG:

Aktivní, upozorňujeme, že naše stránky již nebudou kompletně měnit vzhled. Nenechte se tím zmást.
Právě probíhá 3. ročník!

Registrace Selekce:

Uzavřené! Zaregistrovat lze pouze ostatní postavy!

66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited_

Kde začít? Empire je místem, kde se setkávají kvalitní hráči, máme skvělou komunitu plnou lidí, kteří nejsou jen talentování pisálci, ale i super lidičkové. Během ročníku má člověk dostatek prostoru soustředit se na vývoj postav a děje, nic není uspěchané, hráči jsou aktivní, ale zároveň to není tak, že by hra konzumovala všechen volný čas. Dějová linka je vždy dost originální a plná zvratů, z velké části na ní však můžou participovat i hráči samotní. Navíc A-team je vždy ochotný a otevřený všem nápadům a myšlenkám. Celkově musím říct, že je Empire super místem a jsem nadšená z toho, jaké příběhy a dobrodružství společně tvoříme!

bottom of page