top of page
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing_edited.png
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing.com.png
F49A7F1B-AEDB-43E5-9911-ED8546828A11.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
pngwing.com.png
pngwing_edited.png
DCF9352E-872E-48FD-A83E-7B3211CC0254.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png

Madox Autumn Castillo

Výška: 163 cm
Váha: 52 kg
Oblíbené barvy: svěží
zelená, 
slunečnicově žlutá

Stav: Svobodná
Rodina: otec Adrián, matka Maya, starší sestra Emily,  mladší sourozenci Noah, Josh, Grace, děda Anthony,babička Mariana

Zájmy: čtení, pečení, šití, zpěv, zahradničení, španělština

Provincie: Midston

Vek: 19 let
Datum narození: 4.3.
Znamení: Ryby
FC: Paulina Chavez

Status: Farmářka
Vzdelání: Základní

Úcastnice Selekce

Charakter:

Na Madox každého první zaujmou její neposedné kudrnaté vlasy. Jelikož starost o ně není její nejoblíbenější aktivita a nemá na to ani čas, většinou je udržuje nakrátko střižené a svazuje je do culíků a drdůlků, aby se jí nepletly kolem při práci. Obočí má přírodně vytvarované, na trhání ji nikdy moc neužilo. Má výrazné čokoládové oči a plné rty, nos nemá nijak velký, ale úplně pyšná na něj taky není. Příliš si nepotrpí na stereotypní makeupovou krásu a nepoužívá prakticky žádnou kosmetiku. Nehty nosí krátké a upravené, snad nikdy si je nenalakovala. Co se týče její postavy, Madox není nijak vysoká, je spíše drobounká. Práce na farmě ji úplně nenechá střádat si tukové zásoby, naopak jí ale zpevňuje svaly. Má lehce opálenou olivovou pleť díky svým částečně španělským genům a hodinám strávených při práci na slunci. Na krku nosí dva zlaté řetízky, jeden starý rodinný s křížkem po babičce a jeden s krásnou osmicípou hvězdou, který jako malá dostala od jednoho rodinného přítele.
Není jí cizí žádná práce, ať už sbírá ovoce a zeleninu na poli, otrhává stromy v sadu, nebo pase těch pár krav a ovcí co mají. Je pilná a všechno se snaží dělat dobře. Nevaří doma moc ráda, zato ale s oblibou peče kdykoliv je nějaká ta mouka navíc a oni potřebují zpracovat sezónní ovoce, protože přece nebudou plýtvat. Taky se naučila docela obstojně šít, protože doma veškeré oblečení dědí po mamce, sestřenicích, tetách nebo sestrách, a tak si ho musí trochu upravit nebo opravit. Většinu toho, co umí, ji naučili doma a ona velmi ráda čte, protože tím cvičí nejen četbu, ale získává různé informace, které by se k ní jinak nedostaly. Do školy nechodila moc dlouho a možná nerozumí ekonomice nebo politice, no umí všechno, co by měla a doma se navíc naučila plynule španělsky, což ráda cvičí protože si pak připadá chytřejší a vzdělanější. U zdánlivě nekonečné práce si často prozpěvuje, protože jí to zvedá náladu a čas jí tak rychleji uteče.
Od mala je vychovávaná jako křesťanka, i když sama dnes už není tak úplně ortodoxně věřící.  Jelikož má v podstatě devět sourozenců, nikdy nebyla na nic sama. Rodina je pro ně to nejcennější a nejdůležitější a nikdy by na ni nezanevřeli. Pro každého chtějí jen to nejlepší a všichni mají rozdělené úkoly a pomáhají si. Všichni musí na rodinné farmě nějak pracovat a pomáhat, no občas se najde chvíle, kdy se můžou jít jen vykoupat do řeky nebo hrát nějaké hry u kterých se sejdou večer u táboráku a podnikat společná dobrodružství.
Není velká milovnice hospodářských zvířat, ale měla velmi blízko k jejich pasteveckému psovi, který u nich hlídal zvířata. Jako malá ho pojmenovala Lentilka po bonbonech, které jim přivezl rodinný známý z nějaké cesty. Lentilka byl bernský salašnický pes. Zprávy doma buď čtou z novin nebo je výjimečně poslouchají na starém rádiu a topí kamny. Madox tak prince zná jen z fotek v novinách a upřímně? Možná to zní hloupě, ale představuje si ho jako z pohádky. Rozhodně by si dokázala představit být hýčkaná princezna. Zároveň ale ví, jak stát nohama pevně na zemi a že šance že ho někdy vůbec potká se prakticky rovná nule.

Minulost:

Madox se narodila dřív, než by se hodilo. Ten březen byl totiž ještě velmi studený a pro ni představoval nebezpečí, protože zimy byly u nich doma vždycky problematické, jídla měli málo, peněz taky a tepla jen kolik zvládli zatopit, aby jim nedošlo dřevo. A tak se nedalo říct, že by na její příchod byli skvěle připravení. Ukázalo se však, že Madox byla malá bojovnice plná života, a tak si o ni brzy nikdo nemusel dělat příliš velké starosti. Byla čtvrtým dítětem v rodině a po ní jich postupně přibylo dalších šest, jak od jejích rodičů, tak strýců. Farmu měla jejich rodina již po několik generací, a za tu dobu tu vybudovali menší sad a několik polí, tak akorát aby s produkcí vyšli jak na prodej, tak pro malou vlastní spotřebu. Aktuálně farmu vedou Madoxini prarodiče, babička Mariana a děda Anthony, a žijí se svými třemi syny a jejich dětmi.
Odmalička vyrůstala jako křesťanka a u jídla s rodinou a před spaním se krátce modlili, aby se měli dobře. Dětství měla dost střídmé, nevěnovala se žádným kroužkům nebo koníčkům, ale pomáhala už jako malá na farmě s čímkoliv zvládla, a množství povinností se s jejím přibývajícím věkem jen zvyšovalo. Chodila do školy, kde se naučila všechny základní vědomosti a dovednosti a oblíbila si čtení. Takže každou volnou chvilku čte nějakou starou knihu, co doma najde, nebo novou kterou jí sem tam někdo přiveze z města. Má ráda květiny, bylinky a zeleninu, k velkým zvířatům má trochu averzi, ale i o ty se zvládne postarat, protože někdo tu práci prostě udělat musí. Naučila se však i domácím dovednostem, protože občas bylo třeba přešít si nějaké poděděné oblečení nebo něco zašít. Proto je s jehlou už docela kamarádka, i když se nejednou píchla do prstu. Ráda peče koláče a různé dobroty, které však nejsou příliš bohaté, zdobené hlavně ovocem, kterého je aktuálně přebytek, protože si nemůžou dovolit, aby něco přišlo nazmar.
Před dvěma lety se vdala její starší sestra Emily a s manželem Matthewem přivedli na svět rozkošnou dcerku Sofii, na kterou Madox nedá dopustit. Zároveň teď její teta Linda čeká miminko a tetě Kimberly se brzy narodí syn. Pořád je smutná ze smrti svého oblíbeného psa Lentilky, který pro ně byl sice spíš pracovní pes, pro ni to byl ale i mazlík a kamarád. Starala se o něj hlavně ona, a tak ji jeho smrt před tři čtvrtě rokem hodně zasáhla. Bude však trvat, než rodina někde sežene nového psa, který jim kolem ovcí a krav dostatečně poslouží. Nyní se Madox přihlásila do selekce, do které si nedělá žádné velké naděje, ale někoho přece vylosovat musí a proč by to nemohla být právě ona? Pomůže to její rodině, ona se podívá zase někam jinam a potká prince… no to je absolutní win win.

banner3.0.png

The Selection Empire of Illéa

Je zakázáno kopírovat profily jak z grafického, tak obsahového hlediska. 

 

bottom of page