top of page
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing_edited.png
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing.com.png
1756e3f89deca85ca5870582d15afbaf.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
pngwing.com.png
pngwing_edited.png
Snímek obrazovky 2022-11-05 181953.png
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png

Irene Sofía Clément 

Výška: 164 cm
Váha: 52 kg
Oblíbené barvy:
levandulová

Stav: Svobodná
Rodina: rodiče, starší sestra a mladší bratr

Zájmy: pečení a vaření, balet, vědomostní soutěže

Provincie: Bankston

Vek: 18 let
Datum narození: 4.1.
Znamení: Kozoroh
FC: Eloise Webb

Status: Cukrářka v rodinné pralinkárně
Vzdelání: Studium cukrářské akademie

Úcastnice Selekce

Charakter:

První charakteristika která vás při pohledu na Irene napadne je: Sluníčková. Její všudypřítomný úsměv se dokonale vymyká zachmuřenému stereotypu neutrálně tvářících se lidí. Má nezaměnitelnou schopnost předstírat, že na světě není nic, co by ji nebo kohokoli mělo trápit, což se ideálně hodí k jejímu postu prodavačky v rodinné pralinkárně. Odjakživa byla sebejistá, a ambiciózní. Díky baletu, na který od svých čtyř let docházela v rodném městě, pro ni vystupování na pódiu před publikem nedělal žádný problém. Vyžívá se v používání složitých, libozvučných, a intelektuálně znějících slov. Nadměrná inteligence a nadání pro gastronomii jsou jejími nejlepšími kvalitami,  a je za ně vděčná. Problém je v tom, že i přesto, že se Irene zdá být perfektně komunikativní, její schopnosti jednání s lidmi jsou omezené, jelikož se jako malá kvůli odlehlé poloze jejího domova přátelila maximálně s kravami, které chovala její teta, a sama se sebou. Kromě školy a hodin baletu trávila čas výhradně sama a se sestrou, i ve škole měla problém spřátelit se. 
Když bylo Irene 8 let, ztratila svou nejlepší kamarádku při nehodě, a od té doby nenavázala bližší kontakt s člověkem. Má skupinku přátel, ale udržuje si odstup. Nechce si však svůj problém přiznat, a užírá se pocitem, že není dostatečně dobrá, aby měla opravdové nejlepší přátele. Umí být i nevrlá, a často se, byť nechtěně dostává do sporů s rodinnými příslušníky. 
Je velice souteživá, ale snaží se to skrývat. Tvrdohlavá, ale učí se přiznat vlastní chybu. A neúprosná, když jde o spravedlnost. Z dětství si nese po traumatické události lehkou klaustrofobii. 
Styl oblékání má přírodní, mírumilovný, a užívá si starou módu. V létě často nosí na hlavě věnec horských kvétin, aby podtrhla svou lásku k přírodě a životu. Oplývá uměleckou duší, ale nechybí jí racionální analitické vědecké smýšlení. 
Stojí si za tím, že čokoláda je nejgeniálnější vynález lidstva, a mají s rím co do činění její švýcarské kořeny.

Minulost:

Ireniny kořeny sahají až do Švýcarska, odkud se její pra-prababička, čerstvě vyškolená v umění čokolády přestěhovala za láskou do Bankstonu. Ten příběh Irene slyšela už tolikrát, že by byla schopna jej sama převyprávět. Její rodiče, Lindsay a Friedrich bydleli v horském domě s výhledem na zasněženou krajinu obklopující jejich rodinnou čokoládovnu, když se jim jednoho lednového rána narodila druhá dcera. Nebyl to nikterak slunečný den, a kvůli nadpřiměřené pokrývce sněhu a faktu, že ráno v 4:45 panovala v bankstonu neúprosná sněhová bouře, musela být Irene péivedena k životu doma, za přítomnosti veterinářky, místo porodního doktora. Přesto, že se narodila předčasně, se velmi rychle naučila chodit a mluvit. Kvůli odlehlosti jejich obydlí často trávila čas pouze s kravami, nebo starší sestrou Eileen. Od útlého věku pak začala chodit na balet do města, kde si našla blízkou kamarádku Hannu. Trávili spolu tolik času, jak jen to šlo, ale ve čtvrté tříde základní školy se jim stala nehoda. Řidič pod vlivem alkoholu obě dívky naboural a přitlačil ke zdi. Tehdy devítiletá Irene strávila 30 minut uvězněná mezi zdí kostela a nárazníkem bezvědomého řidiče, dokud první  kolemjdoucí nezavolal záchranku. Hannah, která celou situaci brala velmi s nadhledem si později uvědomila, že necítí nohy, posléze přišla o cit i v rukou, a když se dozvěděla, že zemře, jakmile zdravotníci pohnou autem, nebyla schopná ten fakt přijmout. Otřesná situace Irene na tři měsíce vytrhla z baletu, a ona je strávila v izolaci, kdy se jen dálkově učila, a zotavovala se z nehody. Ztráta nejlepší kamarádni v ní zanechala lrázdné místo, a od té doby se nikdy příliš nevázala. Nesnese jakékoli omezení pohybu, z pochopitelných důvodů. Od dětství trávila svůj život buď v kuchyni, kde její babička vařila obědy a pekla cukroví, nebo v čokoládovně, kde oba její rodiča vytvářeli nádherně propracované čokoládové skulptury, a delikátní pralinky a dezerty všeho druhu. Následovala rodinou tradici, a přihlásila se na státní cukrářskou akademii. Do selekce s přihlásila témeř okamžitě, protože ji život naučil, že příležitost se má popadnout za pačesy, a nepustit. Zároveň ji však rozhodně neodrazoval ani princův vzhled, a náklonnost její rodiny k celé královské rodině.

banner3.0.png

The Selection Empire of Illéa

Je zakázáno kopírovat profily jak z grafického, tak obsahového hlediska. 

 

bottom of page