top of page
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing_edited.png
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing.com.png
6f975fb7dc2f462cc579e83948e18d45.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
pngwing.com.png
pngwing_edited.png
1833e815cc9093572987f4e7bc542b83.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png

Hope Easton

Výška: 176 cm
Váha: 60 kg
Oblíbené barvy: modrá, zelená, bílá

Stav: Svobodná
Rodina: otec Lucas, nevlastní matka Ema, nevlastní bratr Tommy

Zájmy: hokej (pozice brankářky), poslech hudby, plavání a běh, četba, nekonečně dlouhé seriály, noční obloha, falešné zpívání ve sprše

Provincie: Ottaro

Vek: 21 let
Datum narození: 15.6.
Znamení: Blíženec
FC: Bridget Hollitt

Status: Profesionální hráčka hokeje
Vzdelání: Dálkové studium ekonomie

Úcastnice Selekce

Charakter:

Hope je jako chodící verze své matky, alespoň tedy co se týče vzhledu. Dlouhé, černé vlasy, které si vždy jednou za čas radikálně zkrátí, jí rámují kulatý obličej, který se jediným úsměvem dokáže úplně celý rozzářit. Kdykoli se usměje, může člověk okamžitě spatřit její ďolíčky a v hnědých očích se zeleným nádechem se člověk velmi snadno ztratí. O to tvrdší probuzení pak přijde, když Hope otevře svá srdcově tvarovaná ústa a zakleje jako starý námořník. Otec ji sice vychoval dobře, ale většinu času trávila na policejní stanici se svým otcem anebo v blízkosti hokejistů. Ačkoli může Hope připomínat křehkou květinku, realita je úplně jiná a za okrasnou růží se skrývá pěkná masožravka připravená si na vás pořádně smlsnout. Nebere si servítky, co na srdci, to na jazyku, ale ačkoli umí být někdy docela ostrá, jen málokdy skutečně záměrně zraní něčí city. Vůči ostatním lidem, pokud to dle jejích slov není vyloženě kretén, se chová mile a přátelsky. Přátelé v jejím životě hráli vždy velkou roli a odmalička byla zvyklá, že přátelé jsou její druhou rodinou. Miluje společnost, ale sem tam potřebuje dobít baterky a pořádně si odpočinout u dobré knihy s šálkem mátového čaje, nebo u naprosto stupidní televizní show. Nikdy nebyla na nějaké přehnané čančání se a trávení hodiny před zrcadlem, miluje sport a nevydrží chvíli v klidu, což jde poznat i na neustále se třepající se noze, když sedí. Do všeho se vrhá po hlavě a má tendenci řešit  vše důležité na poslední chvíli, pokud vůbec. 
Když jde ale o hokej, jde všechna roztěkanost a nerozhodnost stranou, ve hře se z ní stává klidná nestvůra v bráně, která nepustí nic, pokud jí to vlastní síly dovolí. Hokej představuje velkou část jejího života a je to něco, co ji pohání vpřed. Ve městě, kde vyrostla, platila vždy za hlasitou, ale moc milou dívku, která ráda se vším pomůže a jejíž smích je přesně takový, jaký má i její otec. Hlasitý, upřímný a hlavně sem tam škytavý, až si člověk myslí, že se někde v její blízkosti vykytuje lachtan. Ráda vtipkuje, někdy až humorem, který je za hranicí slušnosti i zdravého rozumu. Neštítí se nechutností a jako dítě platila za potížistku s milou tvářičkou, které to díky milé tvářičce velmi často taky prošlo. Už od dětství nesnáší sladké, oproti tomu si ale musí snad na všechno a do všeho dávat pořádnou porci kečupu, což naprosto oprávněně obvykle znechutí všechno živé v blízkém okolí. Ohledně podivností je Hope velmi otevřená a řídí se heslem žít a nechat žít. Hope je prostě přesně ten typ člověka, co vás ztrapní už jen tím, že na vás zamává ve svém žabím kloboučku, protože je podle ní naprosto roztomilý a osloví vás tou nejhloupější přezdívkou, kterou si z fleku vymyslela.
Co se týče milostného života, nedalo se říci, že by byla nějak odvážná. Ve všech aspektech života byla jako uragán, ale jakmile šlo o randění, byla jako slon v porcelánu. Jednak se styděla a pak měla tendenci pokaždé plácat nesmysly, nesmírně se potit a plácat ještě víc nesmyslů. Krom toho si nesla v hlavě představu šťastně až navěky. Chtěla si najít někoho, kdo ji bude milovat a nikdy neudělá to, co udělala jí a tátovi její máma. I co se sexu týče, na nic nespěchala. Více odvázaněji začala žít až po přestěhování se do velkoměsta, ale i tak vše obvykle zarazila dřív, než se stihlo semlít cokoli víc. Jako ustrašený králík vždy vycouvala, byť před tím mohla flirtovat sebevíc. Když řekla ne, znamenalo to ne a obvykle to tak i platilo. Ve dvaceti letech ale nastal zlom, který z ní udělal ženu, kterou je nyní. Iluze o lásce ze své mysli nadobro vymazala a z nervózně koktajícího stvoření se po pár skleničkách v baru stala chodící ženská verze Casanovi. Bylo jedno, s kým ten večer odejde, stačilo, že si sama mohla vybrat a alespoň na chvíli mohla zapomenout na vše, co ji vnitřně ničilo. Vždy se měla za silnou holku, která se o sebe dokáže bez problémů postarat. I proto věří tomu, že kdyby se tato představa zbortila, sama by už ani nevěděla, kým je.
Jen při hraní hokeje se cítí skutečně klidná, ale jsou chvíle, kdy ji přepadne úzkost, která ji vyřadí mimo provoz bez toho, aby byla schopná cokoli udělat. O svých problémech s nikým nemluví a raději se před blízkými lidmi uzavírá, nechce jim přidělávat starosti a pak hlavně nechce vyslovovat nahlas něco, u čeho předstírá, že to neexistuje. Tak to totiž dělá se všemi svými problémy, předstírá, že neexistují, dokud, jak to jednou řekl její táta, jí nakonec nesežerou zaživa. 

Minulost:

Eastonovi si stejně jako ostatní rodiny z jejich čtvrti nikdy nežili špatně. Nepatřili k nejbohatším, ale současně se nikdy nemuseli strachovat o to, jestli zvládnou příští měsíc zaplatit účty a budou mít čím nakrmit hladová ústa. Otec Hope pracoval jako policista a pro rodinu to tak byl příslib stálého platu a jistoty, pokud by ovšem peníze dokázali zajistit vše. Hope přišla na svět jako výsledek jedné nezodpovědné noci kluka, který vždy snil o velké rodině a poklidném životě ve městě, kde vyrůstal a dívky, která netoužila po ničem víc, než odejít z rodného města a dát se na dráhu modelky a zpěvačky. Jejich vztah byl odsouzen k zániku ještě dřív, než mohl vůbec vzniknout. Lucasovi nakonec z představy velké rodiny zůstala jen jednoroční Hope a prázdná půlka manželské postele. Rozvod přišel o pár měsíců později a alimenty po třech letech přestaly chodit úplně. Oproti ostatním mužům, které opustila manželka a nechala za sebou malé dítě, se Lucas ale ani v nejmenším neuchýlil k alkoholu a ani ke střídání žen jako ponožek. Svědomitějšího otce by člověk jen těžko pohledal a samotná Hope svého otce miluje nadevše. Vždy měli hlavně jeden druhého, a i když Hope často přemýšlela nad tím, proč nemá mámu jako ostatní, přítomnost otce jí vynahrazovala vše. To on podporoval každý její šílený nápad, to on s ní sousedům házel na dům toaletní papír a byl to také on, kdo jej pak s ostudou sklízel. To on ji přihlásil na hokej a tím v ní probudil celoživotní lásku a odkryl i skrytý talent. I když Hope zdědila tvář po matce, sportovní nadání bylo rozhodně z otcovy strany. Byli dva, ale nikoho dalšího ani nepotřebovali. Lucas sice měl pár přítelkyň, ale nikdy se nestalo, že by si nějakou dovedl domů a představil ji Hope. První žena, která byla Hope skutečně představena jako jeho přítelkyně, přišla teprve, když bylo Hope patnáct. Pro puberťačku to byl bezesporu šok. Táta byl vždy jen její a najednou se v jejich životech objevila ženská, která celý dosavadní způsob života obrátila vzhůru nohama. Vyrovnat se s tím bylo těžké, prvně přišel hněv, hádky a často i hloupá, hysterická nedorozumění, která ale ve výsledku přešla jako velká bouře, po které zavládl klid. Její otec byl šťastný a Ema mu dávala to, co mu Hope nikdy dát nemohla. Otec ji nikdy nevyměnil, stále pravidelně chodil na její zápasy, stále ji podporoval ve všem, co si vymyslela, ale už nebyl jen její. Ema se brzy stala její skutečnou nevlastní mámou a jejich vztah by se dal popsat jako dobrý, vřelý a láskyplný ne, ale vzájemný respekt k sobě chovaly a hlavně je spojovala láska k hlavě rodiny. Svého mladšího brášku, který se narodil, když jí bylo sedmnáct, si ale bezesporu zamilovala a možná i nový rodinný přírůstek jediné dvě ženy v domácnosti dokázal o něco více sblížit. 
Další důležitá fáze života přišla s přijetím do ženského hokejového týmu a nástupu na vysokou. Hope opustila bezpečí rodinného krbu a začala se věnovat hlavně své kariéře. Noví přátelé, nové město a problémy, na které ji nikdo ani v nejmenším nepřipravil. Hope pochází z malého městečka, kde se každý zná s každým a velkoměsto tak bylo zcela nová zkušenost, která se ale brzy přeměnila v nehezkou noční můru. Hope zrovna slavila dvacáté narozeniny v jednom z klubů, obklopená přáteli, spoluhráčkami a spoustou dalších známých i neznámých lidí. Sama neví, s kolika lidmi tu noc flirtovala, s kým vším se bavila a co všechno vlastně předcházelo tomu, než se ze slova ano stalo ne. Od té doby byla Hope jako vyměněná a její postelí procházeli holky i kluci jak na běžícím pásu. Současně se začala i více stranit své rodiny, která se nyní plně zaměřovala na malého Tommyho, což jí neustále vymlouvání se na málo času, situaci dost usnadnilo. Její život se stal velmi ustálenou smyčkou. Hokej, hokej, škola, hokej, klub, pití, někdo, ranní bolehlav a zase od začátku. Přihlášku do Selekce poslala jen z legrace jako všechny její spoluhráčky. Sázka o to, která z nich si bude moct s princem pořádně zacvičit, se přeci jen neodmítá a básnění v kabině o tom, že princ je jistě jen nějaký urozený zvrhlík a možná i pěkně nemotorný panic, pak patřilo k obvyklé zábavě a babskému tlachání.  

banner3.0.png

The Selection Empire of Illéa

Je zakázáno kopírovat profily jak z grafického, tak obsahového hlediska. 

 

bottom of page