top of page
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing_edited.png
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited_
pngwing.com.png
Amanda-Seyfried-Lancome-Absolu-Rouge-Campaign03 (1).jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
41f135171349eade16a13fc88c3a8649_edited.
pngwing.com.png
pngwing_edited.png
Amanda-Seyfried-Lancome-Absolu-Rouge-Campaign02.jpg
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png
66da1cd4d16d100b61ba36ecdfee2348.png

Andrea Rossi

Výška: 161 cm
Váha: 50 kg
Oblíbené barvy: černá, červená, žlutá

Stav: Svobodná
Rodina: rodiče, dvě sestry a jeden bratr

Zájmy: jezdectví, péče o svého koně, vyjížďky v přírodě, vaření, hudba

Provincie: Allens

Vek: 18 let
Datum narození: 9.6.
Znamení: Blíženec
FC: Amanda Seyfried

Status: Studentka jezdectví a chovu koní
Vzdelání: Středoškoldské

Úcastnice Selekce

Charakter:

Je vysoká 161 cm a je štíhlé postavy. Její vlasy jsou špinavá blond jsou dlouhé a spadají ji až k ramenům a proto si je musí každé ráno musí česat jinak nikam nechodí . Svoje vlasy má většinou rozpuštěné. Na obličeji jsou výrazné její oči. Má mírně vystouplé lícní kosti, které dodávají obličeji příjemný vzhled. Nejvíce na jejím obličeji vyniknou rty, když se usměje. Co se týče oblečení párkrát si vezme jiné oblečeni jinak má vesměs na sobě to stejné. Upřednostňuje více sportovnější oblečení, ale nepohrdne ani elegancí. Nejraději nosí tepláky a trička, která září pastelovými barvami. Stále chodí s pěkně upravenými vlasy. Nikdy ji nevidíte s nalakovanými nehty. Lidé, kteří ji znají, tak si jí moc váží.
Považuje se za milého, chytrého a vtipného člověka, který nezkazí žádnou legraci. Když vidí člověka v nouzi, okamžitě se mu snaží pomoci všemi různými způsoby. Pravdomluvnost, upřímnost a poctivost jsou také její kladné vlastnosti. Nesnáší lži a pomluvy. Jako každý člověk, tak i ona má své negativní vlastnosti.
Někdy nastane den, kdy na všechny bez důvodů nadává nebo s nikým nemluví. Občas se do sebe uzavře a nikoho k sobě nepustí, ale většinou to hned přejde. Také se snadno naštve a rozzlobí. Nechá se snadno vyvést z míry kvůli hloupostem. Ale říká se, že člověk není dokonalý. Jejím koníčkem je cestování a trávení volného času se svým koněm, který je plemeno irský cob.
Se svým koněm  reprezentovala svou střední školu. Dále má ráda plavání, jízdu na kole a na kolečkových bruslích. Kdysi byla výborná v plavání ale brzo toho nechala. Cizí jí nejsou ani zimní sporty. Ze všeho nejraději chodí nebo sleduje v televizi hokej, na kterém obdivuje jeho kouzlo rychlého a drsného sportu. Je prostě sportovní typ. Co se týče zájmů, tak nejraději chodí do kina. Do kin chodí převážně na filmy s dobrým koncem. Jejím dalším zájmem je nakupování.

Minulost:

Dívka nebydlela u svojí rodiny, ptáte se proč? Když ji její maminka porodila, tak ji v dětství vyměnili za jinou holčičku a společně s ní vyměnili i její sestru, lékaři ji dali k nějaké paní do rodiny, která se o ni starala až do její dospělosti. Když bylo holčičce 6 let, paní, které říkala máma si začala všímat, že jí vůbec není podobná, ale vůbec o tom nikomu nic neřekla a nechala si to pro sebe. Dívenka chodila do školy, která se nacházela u potoka. Tam se skamarádila s brunetku s hnědýma očima. Dívenka většinou sedávala společně se svojí kamarádkou ve druhé řadě. Neměla ráda nikoho jiného ze školy kromě té brunetky. Jelikož dívka měla ráda od mladá koně a vždycky si přála koně, přihlásila ji její mamka do kroužku, kam chodila a naučila se tam jak česat koně, jak vykartáčovat koně a mnoho dalších věcí co kůň potřebuje pro svůj život. V 10 letech jí mamka udělala nejlepší radost v jejím životě a koupila jí koníka, kterého měla ustájeného na ranči, který se nacházel kousek od jejího domu. Proto tam dívka chodila vždy po škole. Okamžitě, když uviděla koníka vzala do ruky vodítko, které mělo modrou barvu a podívala se do očí svého koně. Kůň byl celý černý s bílou lysinou na hlavě. Když se na její škole konaly závody v dostihu rozhodla se, že se jich zúčastní spolu se svým koněm, kterému koupila černé sedlo. Do startovacích boxů bylo ze začátku docela velký problém je dostat, ale nakonec se tam dostali a závodili na dlouhých 1600 m. Dostali se na 4. místo. Hned, jak dojela svůj závod, vzala koně na vodítko a šla ho opláchnout pod sprchu, jelikož byl strašně zpocený. Poté ho odvedla do stáje, kde mu dala seno a krmení pro koně doplnila jídlo. Zrovna slavila 18. narozeniny, když v tom přišla mamka do pokoje a přinesla jí přihlášku, ve které stálo, že může bojovat o jistého krasavce prince Camerona. A tak si vzala propisku a přihlášku vyplnila a doufala, že ji vyberou. 

banner3.0.png

The Selection Empire of Illéa

Je zakázáno kopírovat profily jak z grafického, tak obsahového hlediska. 

 

bottom of page